Nabór wniosków do programu Dobry Start

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
27 lipca 2020

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku-Kamiennej informuje, że w terminie od 1 sierpnia 2020 r.  do 30 listopada 2020r. prowadzić będzie nabór wniosków (tylko w wersji papierowej)  w ramach programu "Dobry Start".

Świadczenie Dobry Start przysługuje rodzinom zastępczym, osobom prowadzącym rodzinne domy dziecka oraz dyrektorom placówek opiekuńczo-wychowawczych  raz do roku na dziecko lub osoby uczące się do 20. roku życia, bądź do 24. roku życia w przypadku dzieci lub osób legitymujących się orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Świadczenie nie przysługuje na dziecko z tytułu rocznego przygotowania przedszkolnego.

Wnioski będzie można pobierać od 01.08.2020 r. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie lub na stronie internetowej.

Prosimy o składanie wniosków na świadczenie Dobry Start do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku-Kamiennej w sekretariacie naszej jednostki w terminie od 01.08.2020 r. do 30.11.2020 r.

We wniosku prosimy o podanie adresu poczty elektronicznej w celu przysłania do Państwa informacji o przyznaniu świadczenia ,,Dobry Start” . Jeśli Państwo nie posiadacie adresu poczty elektronicznej będzie mieć możliwość odebrania informacji o przyznaniu świadczenia w naszej siedzibie.

Autor: Aleksandra Biegaśka-Iciek

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skarżysku - Kamiennej
Data utworzenia:2020-07-27
Data publikacji:2020-07-27
Osoba sporządzająca dokument:Aleksandra Biegaśka-Iciek
Osoba wprowadzająca dokument:Artur Malik
Liczba odwiedzin:630